Szybka wycena tłumaczenia
Szczegóły tłumaczenia
Sprawdź nasze ceny Cennik

Profesjonalne tłumaczenia

Dla Twojego biznesu

Tłumaczenia marketingowe

Zdradzimy Ci nasz sekret….

Tłumaczenie tekstu marketingowego i PR to jak szycie ubrania na miarę. Każdy element przygotowujemy tak, aby był dokładnie skrojony na miarę Twoich oczekiwań i potrzeb Twoich klientów a poszczególne detale połączone niewidzialną nitką. Ostatecznie tekst w nowym języku tworzy jednolitą całość i zlewa się z cechami szczególnymi docelowych odbiorców. O tak, lubimy takie „szycie”!

Kreując tłumaczenia marketingowe sprawiamy, że Twoje słowo zyskuje jeszcze większe znaczenie. Najpierw dokładnie uwzględniamy uwarunkowania kulturowe, badamy slang i wyrażenia potoczne, przeprowadzamy kompleksowy research i uważnie przyglądamy się dotychczasowemu wizerunkowi danej marki.

W Verba-Text mamy świadomość, jakie jest najważniejsze zadanie komunikatów marketingowych – to rozwój Twojego biznesu. Gwarantujemy Ci, że dzięki naszej skrupulatnej pracy, przyciągniesz dokładnie tych klientów, do których przekaz jest adresowany i na których Ci zależy.

Jakie teksty marketingowe tłumaczymy? Na przykład…

  • hasła i spoty reklamowe,
  • briefy,
  • nazwy nowych produktów i usług,
  • katalogi, broszury, ulotki, oferty handlowe,
  • informacje prasowe o Twojej firmie,
  • branżowe strony internetowe,
  • leady
  • materiały multimedialne i szkoleniowe np. platformy e-learningowe,
  • …a nawet komunikaty w portalach społecznościowych, np. Facebook, Twitter,

ale także wszelkie teksty umów, prawne, dokumenty, kontrakty.

Można powiedzieć, że w rzeczywistości Verba Text jest tłumaczeniowym aniołem stróżem najbardziej twórczego zespołu copywriterów. Bez względu na język, tłumaczenie wykonuje tłumacz lub native speaker, który doskonale potrafi odpowiednio dobrać słowa, często „bawiąc się” ich podwójnym znaczeniem.

W komunikatach marketingowych najważniejsze jest, aby były właściwie zlokalizowane, czyli dopasowane do specyfiki rynku docelowego. Zatem w XXI wieku marketing i PR to nie tylko wymóg czasów i potężny biznes, ale przede wszystkim prawdziwa sztuka pisania lub czytania (jak kto woli…) między wierszami. Pozwól nam dotrzeć do Twoich klientów.

Jesteśmy na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz a zarezerwujemy dla Ciebie naszych najbardziej utalentowanych lingwistów i zajmiemy się Twoim międzynarodowym marketingiem.

 

 

Poznaj koszt tłumaczenia swojego dokumentu 

lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: + 48 22 825 45 40

 

 

Referencje dostępne u naszych partnerów:

Zaufali nam