Szybka wycena tłumaczenia
Szczegóły tłumaczenia
Sprawdź nasze ceny Cennik

Profesjonalne tłumaczenia

Dla Twojego biznesu

Obsługa konferencji

Tłumaczenia konferencyjne

Tłumaczenia symultaniczne to najbardziej efektywna i najbardziej popularna forma obsługi językowej spotkań międzynarodowych i wielojęzycznych kongresów czy wideokonferencji. Tłumaczenia symultaniczne wykonywane są przez co najmniej dwóch tłumaczy (dla jednego języka obcego) z wykorzystaniem odpowiedniego zaplecza technicznego. Tłumacze konferencyjni, siedzący w kabinach, przekładają wypowiedzi mówców do tzw. pulpitów tłumaczy, zaś słuchacze odbierają tłumaczenia w wybranym przez siebie języku tłumaczenia, dzięki specjalnym odbiornikom ze słuchawkami, równolegle w tym samym czasie, w którym mówi prelegent.

Perfekcyjne tłumaczenie symultaniczne (konferencyjne), które oferujemy klientom z Warszawy, to zatem nie tylko doświadczeni i wykwalifikowani tłumacze lecz także zaawansowane, właściwie dobrane systemy audiowizualne o najwyższych parametrach jakości.

Nasz kompleksowa usługa tłumaczeń symultanicznych obejmuje:

  • dwóch tłumaczy w jednej kabinie,

  • analogowy i cyfrowy system konferencyjne,

  • bezprzewodowe wielojęzykowe odbiorniki na podczerwień, 

  • pulpity tłumaczy i głośniki

  • obsługę technika podczas konferencji

Biegłość i precyzja – tłumaczenia konferencyjne na najwyższym poziomie

Mamy świadomość, że tłumaczenia konferencyjne, które klientom z Warszawy oferuje nasze biuro, należą do najbardziej wymagających, dlatego zatrudniamy wyłącznie kompetentnych w tym zakresie fachowców. Dysponując zaawansowaną sprawnością i elastycznością językową, mogą zapewnić kompleksową obsługę nawet wysoko specjalistycznych, branżowych zgromadzeń, odczytów, wykładów, prelekcji i innych wydarzeń.

Poza biegłością lingwistyczną w przypadku tłumaczeń konferencyjnych równie ważną rolę odgrywa umiejętność błyskawicznej reakcji na każde słowo i zdanie osoby, która w danym momencie się wypowiada. Konieczność zachowania najwyższego skupienia i zarazem precyzji wraz z obsługą specjalistycznego sprzętu sprawia, że profesjonalne świadczenie przekładów symultanicznych to zadanie wyłącznie dla najlepszych specjalistów, a tylko tacy tworzą zespół naszego biura.

Zaufali nam