Szybka wycena tłumaczenia
Szczegóły tłumaczenia
Sprawdź nasze ceny Cennik

Profesjonalne tłumaczenia

Dla Twojego biznesu

Tłumaczenia konsekutywne w Warszawie

Tłumaczenia konsekutywne, które klientom z Warszawy i okolic Warszawy, ale także innych miejscowości oferuje nasze biuro, nazywane są również zastępczymi. Tłumacz dokonuje krótkich, zazwyczaj jedno-dwuzdaniowych tłumaczeń wypowiedzi prelegenta zaraz po ich wygłoszeniu. Technika tłumaczenia konsekutywnego sprowadza się zatem do przekazania kwintesencji wypowiedzi i najważniejszych, zawartych w niej informacji. Z tego względu przekaz konsekutywny jest zawsze krótszy niż komunikat w języku źródłowym. Aby zapamiętać najważniejsze wiadomości, tłumacze często posiłkują się sprawdzonymi systemami, takimi jak tworzenie notatek. Tłumaczenia konsekutywne są najczęściej wykorzystywane podczas oficjalnych przemówień polityków, rozmów handlowych, czy spotkań biznesowych. Wybór rodzaju tłumaczenia ustnego oczywiście zależy od sytuacji, preferencji mówcy, a niekiedy również sugestii samego tłumacza.

Profesjonalne i rzetelne tłumaczenia konsekutywne 

W dzisiejszych czasach bariery językowe trzeba przełamywać praktycznie cały czas. Wykorzystuje się do tego zazwyczaj angielski, jednak nie każdą komunikację w ramach danej współpracy da się prowadzić w tym języku. Co zrobić w przypadku konferencji, rozmów handlowych, konsultacji czy wystąpień firmowych z udziałem ludzi rozmawiających w dwóch różnych językach, aby zadbać o komfort i precyzję komunikacji? W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnych usług naszych specjalistów, którzy oferują w Warszawie tłumaczenia konsekutywne.

Praca polegająca na bieżącym tłumaczeniu wypowiedzi poszczególnych osób wymaga niebagatelnych kwalifikacji, podzielności uwagi i doświadczenia oraz szerokiej wiedzy z danej dziedziny. Dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i kompetentności przekładów rzutujących np. na wizerunek firmy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szczegółowe informacje dotyczące współpracy uzyskasz podczas bezpośredniej rozmowy telefonicznej. W jej trakcie poznasz orientacyjne koszty, ponieważ każda sytuacja wymaga innego przygotowania i rozpatrywana jest indywidualnie. Ponadto gwarantujemy, że decydując się na tłumaczenia konsekutywne realizowane przez naszą firmę z Warszawy, możesz liczyć na atrakcyjne warunki współpracy i rzetelność każdego przekładu zastępczego.

Poznaj koszt swojego tłumaczenia

lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: + 48 22 825 45 40

 

 

Zaufali nam